Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Who-We-Are

Biz Kimiz

Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti. 1993 yılında, inşaat sektöründe danışmanlık,
mimarlık-mühendislik, ve taahhüt hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Mission

Misyonumuz

Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti., ulusal ve uluslararası firmalarla projelendirme, uygulama ve proje finansmanı konularında işbirliği yürütürken, gelişmiş teknolojiyi ve know-how’ı ülkemize en iyi şekilde taşımaktadır.

Our Vision

Vizyonumuz

Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti., deneyimli mimar, mühendis ve kadrolu saha uygulama elemanlarıyla, uluslararası ilişkileri, bilimsel ve nitelikli hizmet yaklaşımı ile bütün kamu kuruluşları, yerel yönetimler ve özel sektörün hizmetindedir.

OKİMAY İNŞAAT

Sizin için en iyi çözümleri sağlıyoruz

Blue-Separator-Line-Image

Mutlu Yaşam, Özgün Tasarım

Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti. 1993 yılında, inşaat sektöründe danışmanlık, mimarlık-mühendislik, ve taahhüt hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur. Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti.’nin temel hedefi projelendirme aşamasından son aşamaya (kullanma-işletme) kadar, müşterilerinin yanında bulunarak, hizmet verdiği sektörde doğru, nitelikli ve sürdürelebilir çözümler sunmaktır.

Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti., ulusal ve uluslararası firmalarla projelendirme, uygulama ve proje finansmanı konularında işbirliği yürütürken, gelişmiş teknolojiyi ve know-how’ı ülkemize en iyi şekilde taşımaktadır. Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti., deneyimli mimar, mühendis ve kadrolu saha uygulama elemanlarıyla,uluslararası ilişkileri, bilimsel ve nitelikli hizmet yaklaşımı ile bütün kamu kuruluşları, yerel yönetimler ve özel sektörün hizmetindedir.

Okimay İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti. yürüttüğü projelerde ve yapmış olduğu
uygulama ve taahhütlerde, üniversitelerle ve konu uzmanlarıyla yakın işbirliği yaparak, verilen hizmetin kalitesinin en üst düzeyde olmasını ilke edinmiştir. Firma, bünyesinde, mimarlık, inşaat, elektrik, alanlarında uzman teknik personeli ve alanında yetişmiş saha uygulama elemanları barındırmaktadır.